روش پرداخت

روش پرداخت

1- پرداخت در محل تحويل

 

به کاربران محترم توصيه مي‌شود جهت تسريع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اينترنتي انجام دهند. با وجود اين، براي آسودگي بيشتر آن دسته از مشترياني که تمايل دارند هزينه سفارش خود را هنگام دريافت آن پرداخت کنند، سبزارگانیک اين امکان را نيز فراهم آورده است که در صورتي که آدرس تحويل سفارش آنها، اصفهان يا يکي از شهرهاي تحت پوشش تحويل اکسپرس سبز ارگانیک باشد، هزينه را هنگام تحويل گرفتن سفارش، به يکي از روش‌هاي زير پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌هايي که از طريق باربري ارسال مي‌شوند يا مبلغ آنها بيشتر از سي ميليون ريال است، لازم است پيش از ارسال، از طريق پرداخت اينترنتي تسويه شوند.

 

 – پرداخت با کارت بانکي در محل تحويل

از آنجا که همگي ماموران تحويل سفارش سبزارگانیک دستگاه‏‏‌هاي کارت خوان سيار (POS) همراه دارند، مي‌توان هنگام تحويل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌هاي عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

 

  – پرداخت نقدي در محل تحويل

براي آسودگي بيشتر آن دسته از مشترياني که تمايل به پرداخت نقدي هزينه سفارش خود دارند، سبزارگانیک امکان پرداخت نقدي در محل را نيز فراهم آورده است.

نکته: لازم به ذکر است که نحوه پرداخت به صورت کارت بانکی در محل و یا پرداخت نقدی در محدوده فروشگاه سبز ارگانیک قابل اجراست.

 

2- پرداخت کارت به کارت

 

کاربراني که امکان پرداخت اينترنتي از طريق Gateway سبزارگانیک و يا پرداخت در محل را ندارند مي‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌هاي قيد شده در اين قسمت کارت به کارت نمايند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت مي‌توان از دستگاه هاي ATM (عابر بانک) و يا کارت به کارت اينترنتي استفاده کرد.

 

شماره حساب سبزارگانیک :

شماره کارت: 8283-9743-1010-5892  بانک سپه به نام حمید ترابی

شماره کارت: 3174-5384-3377-6104  بانک ملت به نام حمید ترابی

 

فروشگاه سبز ارگانیک حامی سلامت خانواده